Léto je léto


Pokud je v perexu napsáno, že si to může dopřát každý, určitě si laskavý čtenář pomyslí, že autor článku to nemá v té své kotrbě zcela dobře srovnáno. Přece jen si to mohl dovolit každý vždycky, no ne? Pokud neměl peníze na plovárnu, mohl si vyrazit někde k řece.

Mohu laskavého čtenáře ujistit, že autor to má v hlavě celkem v pořádku. Jen se do perexu nevešla věta o tom, že má autor na mysli koupání ve svém vlastním bazénu. Ten za komárů neměl skoro nikdo mimo vysoce postavené politické špičky. Takže asi tak.

kluk ve vodě

Ale nyní k samotnému bazénu a koupání v něm. Jistě si každý dovede spočítat kolik ušetří koupí vlastního bazénu. Nelze počítat jen peníze za vstupné a občerstvení, ale také čas na cestu. Tam i zpět a čas je někdy věru o moc dražší než peníze. Takže si každý kdo má místo pořídí bazén a v něm se koupe celá rodina. Všichni jsou pochopitelně spokojeni, protože oproti tlačenici a řevu ba koupališti je zde klid a pohoda. Na jedné straně bazénu může na lehátku relaxovat tatínek s knihou v ruce http://www.playtvak.cz/jak-na-suche-a-popraskane-ruce-d2e-/skola-manikury.aspx%3Fc%3DA151116_102832_skolamanikury_holy a na té druhé mohou dovádět děti. Mezitím si maminka může dát několik temp tam a zpátky. Jo tomu se říká rodinná pohoda a tak by to mělo být pořád. V létě i v zimě. Ehm. Pardon, v zimě pochopitelně někde jinde.

dívka v bazénu

Tatínek se o vodu v bazénu bedlivě stará, protože chce sám pro sebe ale i svou rodinu jen to nejlepší, takže voda v bazénu je čistá jako křišťál a také patřičně ošetřena vůči sinicím a dalším nedobrotám. Také je ve vodě sůl do bazénu, která koupání posunuje na další level. Sůl totiž spolehlivě likviduje další případné potvůrky, které nám hodlají vodu zničit. Ovšem tu nestačí naházet do bazénu, je dobré mít k tomu i solinátor, která vlastně elektrickým pochodem, nebo procesem zajistí štěpení molekul soli tak, aby vznikl plynný chlor. A voda je pak ještě více super průzračná. Tak jak to má být.