Předveďte se svému partnerovi v botách na Pole dance


Pole dance je tanec na tyči a předvádí jej barové tanečnice či striptérky. To ovšem neznamená, že byste nemohly tyto pohybové kreace předvádět i vy, třeba doma před svým vyvoleným. Velký význam v tomto procesu má nejen váš pohybový rozsah a vhodný oděv, ale také boty na Pole dance. Proč právě této obuvi věnovat maximální pozornost?

dámská obuv

Muži se netouží dívat jen na vaši vagínu – ženská vagína je nejsilnějším erotickým či přímo sexuálním podnětem pro každého normálního, zdravého muže, ovšem není to jediná část těla, kterou s obdivem sledují. Kromě ženských ňader s vystouplými bradavkami jsou dalším významným erotickým podnětem nohy a chodidla.

Za krásnými ženskými nohami se ohlédne snad každý, jakmile se na ulici objeví sličná dívka v krátkých šortkách těsně pod zadek, nohy se stávají v tu chvíli nejsilnějším vizuálním podnětem v širokém dalekém okolí, a v tu chvíli také muži přestávají vnímat všechno ostatní, co se kolem nich odehrává. To ale není vše, po čem touží mít ve své blízkosti, čeho se chtějí dotýkat, hladit, líbat a vnímat přirozenou vůni ženské pokožky, zajímají je nejen stehna a lýtka, ale i bosá chodidla.

hezká dívka

Krásu chodidel právě zdůrazní zmíněné boty Pole dance a podobné modely na vyšším podpatku, je to i tím, že zdvihnou patu do výšky, prohloubí podélnou klenbu, dají ženskému kotníku zajímavý výraz a zajistí, aby chodidla byla v tu chvíli nejkrásnějším ženským erotickým symbolem.

Boty Pole dance ovšem nejsou určené jen pro tanec, jsou ideální obuví pro milostnou předehru přímo v posteli. Muži je mohou v rámci předehry vyzouvat, pokochají se otisky prstů a paty chodidla přímo na obuvní stélce, mohou vyzkoušet, zda jim partnerčin pot na chodidlech ve spojení s vůní stélky voní a přitahuje je, a na závěr mohou plochu celého chodidla masírovat svým jazykem, což vzrušuje nejen je, ale i partnerku vzhledem k obrovskému množství velmi citlivých nervových vláken na bosých ploskách.