Chraňte své auto


V dnešní době se všechno hodně zdražilo, a jednou ze surovin, která zdražila mezi prvními, je dřevo. Čekalo se na něj klidně i několik měsíců, a dosud jeho dostupnost není úplně dobrá. Chystáte se něco stavět? Rozhodli jste se, že svoje auto budete chránit před větrem, deštěm, kroupami, horkem a sněhem? Nemůžete sehnat pořádné dřevo, ze kterého byste si stání vyrobili, nebo prostě nemáte kde? a’t je váš důvod jakýkoliv, vyberte si náš levný přístřešek na auto. Proč si vybrat zrovna nás? Důvodů je několik.

auto na trávě

Se dřevem umíme
– máme několikaleté zkušenosti v práci se dřevem, proto se nemusíte bát vybrat si přístřešek zrovna u nás

Používáme kvalitní suroviny
– používáme kvalitní masivní dřevo, žádné dřevotřískové zbytky

Můžeme vám jej smontovat na klíč
– mnoho lidí si netroufá složit si přístřešek sami, proto nabízíme službu montáže na klíč, kdy vám zboží dovezeme, smontujeme a předáme hotové

Poměrně rychlé dodání
chápeme, že nechcete čekat rok, proto se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a dodat jim zboží co nejdříve

Skvělá cena
– i přes všudypřítomné zdražování si naše výrobky zachovaly svou cenu

zaparkované auto

Přístřešek pro auto je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít svoje auto v pořádku. Venkovní stání bez střechy vaše auto neochrání před nepříznivými vlivy počasí, se kterými se setkáváme čím dál častěji. Dřevěný přístřešek pomůže vaše auto ochránit před deštěm, horkými slunečními paprsky i kroupami. Slunce dokáže udělat s lakem paseku, protože lak časem bledne, tomu zabráníte, když budete parkovat ve stínu. Lak auta dokáže poškodit i ptačí trus, který se na vaše auto nedostane, pokud bude stát pod střechou.

Máte svůj pozemek, kde parkujete, a chcete svému autu dopřát to nejlepší? Potom mu pořiďte kryté stání, protože pod střechou jsou na vaše auto i kroupy krátké. Ty se objevují poslední dobou častěji než dřív, tak proč riskovat a řešit něco zdlouhavě s pojišťovnou, když svoje auto můžete ochránit?