Dekorace do vašeho interiéru

Jsou to právě doplňky, který dělají domov skutečně domovem. Rodinné fotografie, obrazy, květiny, svíčky a další drobnosti by tak neměli chybět v žádném interiéru. Jak postupovat při jejich výběru? Na co si dát pozor? A jaké dekorace vybrat právě do obývacího pokoje?

Obývací pokoj je centrum všeho dění, proto bychom k němu měli i takto přistupovat. Místo, kde se schází celá rodina, tráví společné chvíle a společně klábosí i hodují. Doplňky vtisknou interiéru život a dost toho o jeho majitelích prozradí. Interiéru propůjčí jedinečný a osobitý vzhled. Vyzkoušejte třeba dekorace selvintech, které jistě najdou využití v adventním čase u vás doma.

moderní interiér

Výběrem vhodných doplňků můžeme dokonce dotvořit interiér do určitého stylu. Co třeba styl provance nebo vintage, který je v posledních letech tolik oblíbený? Takové dekorace promění jinak chladnou místnost, propůjčí jí jedinečnost a navodí příjemnou atmosféru. Jak to tak ale bývá, všeho moc škodí, proto vybírejte dekorace s rozmyslem. Dohromady by měli ladit a vytvářet harmonický celek.

obývací poko

Pokud se řekne doplňky a dekorace, řada z nás si představí nejrůznější zarámované obrazy, fotografie, vázy, ozdobné polštářky, květiny a další drobnosti, bez kterých bychom se zkrátka neobešli. Obývací pokoj snese hodně, proto zde řada domácností s oblibou umísťuje dekorace, které by jinde působily jako pěst na oko.

Dominantou každého obývacího pokoje je sedací souprava společně s pohodlnými křesílky, popřípadě taburety. Zdobené polštářky jsou pak skoro nutností, společně s nějakým přehozem. Ty mají jednu úžasnou vlastnost, pokud vás vzhled sedačky omrzí, stačí je zkrátka vyměnit a je to!

Dalším nepostradatelným prvkem jsou pokojové rostliny a květiny. Díky nim působí celý prostor vzdušně a vlídněji. Pokud však patříte mezi jedince, kterým doma uschne i kaktus, pořiďte si ty umělé. Vypadají stejně dobře a vydrží řadu let.