Jedinečný pobyt v Mikulově

Město Mikulov leží na úpatí Pavlovských vrchů, uprostřed vinohradů jižní Moravy. Každého návštěvníka velmi zaujme Svatý kopeček, což je podle spisovatelů „mikulovská hora“ tvořená bělostnými vápencovými skálami. Mikulov je dokonce označován jako perla jižní Moravy. Uličky města, které pamatují nejen gotiku, ale také renesanci, baroko a empír, jsou nádhernou ukázkou stavitelských skvostů. A vy zde můžete zažít báječnou dovolenou pomocí ubytování mikulov mikulov.galant.cz. Opravdu se zde ani vy, a ani vaše děti nebudete nudit. Nejen nádherné město, které tvoří velmi starobylé domy, spolu s mohutným mikulovským zámkem, ale také blízké okolí města. Například Svatý kopeček, tyčící se nad městem, je svými odhalenými skálami podobný kopcům severní Itálie nebo Chorvatska.

mikulovský Svatý kopeček

Cesta na jeho vrchol je lemovaná kapličkami a na jeho vrcholu je kaple sv. Šebetiána. Nebo skalnatý Kozí vrch v městě, na kterém se nachází Kozí hrádek, je také významnou mikulovskou dominantou, který je dokladem válečné techniky z období 15. století. Vlastně celé město je umístěné v rezervaci Pálava, kde je nejen úchvatná příroda, ale i zajímavé zříceniny hradů, jako je i Sirotčí hrad a bývalý královský hrad Děvičky.

mikulovský zámek

A co by to bylo ubytování v centru města bez možnosti navštívit vinný sklípek. Ten v místě vašeho pobytu má kapacitu dvě stovky míst, ale to není vše, vyhlášené jsou nejen snídaně, ale celá nabídka spolu s pivem Galant z vlastního pivovaru. Samozřejmostí je wi-fi, je možnost napojení se v celém hotelu a bez poplatku. Wellness procedury, ochotný personál, dostatečná kapacita parkování a prostorné pokoje, spolu s možností ubytování i vašeho domácího mazlíčka, stojí za to, abyste si pobyt zde rezervovali. A nemusíte, se obávat, rezervace na ubytování jsou bezplatně a přitom neriskujete, zrušit můžete svůj objednaný pobyt bezplatně a to dokonce ještě tři dny před vaším plánovaným příjezdem.