Kočárek do nepohody

Najít ten nejlepší kočárek může trvat i celé měsíce. Proto s jeho výběrem začíná řada rodičů ještě před narozením dítěte. Na trhu je totiž obrovské množství kočárků, které nabízí různí výrobci – ti světoví, i ti méně známí. Záleží na tom, co od kočárku potřebujete. Je to design, co je pro vás hlavní? Nebo potřebujete, aby zvládl těžký terén v lese? Jste drobná a potřebujete, aby se vám kočárek snadno skládal do auta? Ono se to nezdá, ale složit kočárek a zvednout ho do kufru není úplně snadný úkol, a to zvlášť pro drobné ženy.

muž s kočárkem

Všechny tyto záležitosti si musíte ujasnit daleko předtím, než si půjdete první kočárek vyzkoušet. Všechny kočárky, které vás zaujmou, si musíte opravdu prohlédnout osobně. Každý je jinak vysoký, těžký, jinak se skládá, má jiné příslušenství, má jinak velkou korbu, a to jsou věci, které z internetu nepoznáte. Pokud chcete mít jistotu, že jste pro výběr toho nejlepšího udělali maximum, věnujte výběru dostatek času.

Design je krásná věc, ale miminku je to jedno
Zvláště maminky chtějí mít pro miminka krásné věci. Jenže miminko neocení, že jezdí v kočárku za desítky tisíc. Miminko potřebuje mít dostatečně velkou korbu, kam se vejde i v zimě se zimním fusakem, a potřebuje, aby ho hluboká korba chránila před větrem a chladem. Proto se pokuste při výběru kočárku design ponechat stranou.

kočárek u vody

Chcete levnější kočárek, který je kvalitní? Dřív platilo, že co je levné, není kvalitní. Dnes to tak není, a i kočárek za méně než 10 tisíc korun může být opravdu skvělý. Příkladem je výrobce kočárků Riko. Nabízí celou řadu kočárků, které jsou velmi oblíbené hlavně díky lehkému podvozku, prostorné korbě a nízké ceně. Jedním z nejlepších kočárků je Riko basic pastel, který si oblíbíte díky jeho líbivému vzhledu. V nabídce je několik barevných kombinací, a pokud vás kočárek zaujme, určitě vás potěší barevná provedení.