Reklamní textil, to nejsou jen trička

Pod pojmem reklamní textil si mnozí z vás představí potištěná bavlněná trička nebo mikiny, případně polokošile. To ale nejsou zdaleka všechny možnosti potisku či výšivek. Sortiment je poměrně obsáhlý a my bychom si tu mohli některé další textilní výrobky připomenout:

Deštníky – ty patří k velmi oblíbenému reklamnímu sortimentu a lze je darovat i bez potisku při různých příležitostech, jako jsou Vánoce či narozeniny. Zejména holové deštníky jsou velmi zdařilým designovým výrobkem, který bude ozdobou předsíně, pokud jej zavěsíte za dřevěnou rukojeť na věšák.

Vlajky – fandíte hokejovému týmu a jezdíte se na hokejové zápasy dívat naživo? Pak byste možná ocenili potisk na naší státní vlajce např. ve formě názvu města, odkud přijíždíte. Vlajky mohou být také zajímavým doplňkem v rámci vodácké výpravy, kdy si na ně necháte vytisknout jména účastníků a vaše jedinečné vodácké logo.

barevné holové deštníky

Čepice – reklamních čepic existuje celá řada, ovšem nejoblíbenější jsou kšiltovky. Těmi lze obdarovat prakticky každého, děti i dospělé bez rozdílu věku. Na přední stranu kšiltovky se hodí vhodný nápis, v podobném duchu, jako ve stylu vodáckých výprav.

Spodní prádlo – potiskem nebo výšivkami lze opatřit prakticky kterékoli spodní prádlo, pokud je na jeho ploše dostatek místa. Nejčastěji to bývají ponožky a podkolenky, trenýrky, dámské kalhotky a vrchní díl plavek. Potisk může být docela seriózní, například v podobě jména vaší vyvolené, anebo čistě jako recese s vtipným nábojem.

česká vlajka

Tašky – tašky z netkané textilie, velmi lehké a v pastelových barvách, se hodí do kabelky nebo kufříku a poslouží pro nákupy ve městě. Na taškách může být originální nápis, který může pobavit a zlepšit náladu i vašemu okolí. Kupříkladu nějakým vtipným citátem z českého filmu.

Batohy – k reklamnímu textilu řadíme i batůžky a batohy, ty lze opatřit zejména stylovou originální výšivkou.