Sacharidová dieta nejen pro ženy.

Potřebujete zhubnout ještě dříve, než začne léto? Pokud ano tak, si přečtěte náš článek o sacharidové dietě, o které jste již někdy slyšeli. Potřebujete zhubnout a stále se vám to nedaří? A co najednou dělat, pokud jste už od svého partnera slyšela, že jste přibrala a nejste jako dříve? Ano, můžete partnera také vyměnit, ale to myslíme jen jako pouhou ironii. Proč tedy se sebou nezačít něco dělat, právě ještě dnes? Určitě se mile překvapíte tím, že vám váha půjde pomaličku dolů, tak jak si vy přejete. Jenomže jakou dietu vlastně v dnešní moderní a uspěchané době, kdy na jídlo není pořádně ani čas vlastně vyzkoušet?

sladkosti

Už jste někdy slyšeli o sacharidové dietě? Pokud ne tak, my vám to mile rádi objasníme. U této diety člověk sníží příjem sacharidů jako jsou například cukrovinky, sladké nápoje tzv. jednoduché cukry, které našemu tělu nedělají dobře. Pokud se vám tedy někdy stalo, že jste měli zánět v těle, tak to mohlo být právě z jednoduchých cukrů, díky kterým se přemnoží bakterie v našem tenkém střevě, a tím vzniká zánět. Ano naše tělo je velmi chytré, a když se mu něco nelíbí, a to tedy to, jak se momentálně stravujete, tak vám to dá patřičně najevo. A jak se vlastně stavovat? Když vás honí mlsná tak tělo hlásí vlastně problém se špatným stravováním.

makronky

Nechybí vám náhodou potřebný přísun bílkovin? Pili jste dnes dostatek vody? Na internetu si také můžete dočíst další rady čím byste mohli tyto chutě zahnat. Ale nebojte se ničeho, nemusíte držet drastické diety, které by vám mohli třeba časem také velmi uškodit a podepsat se na vašem zdraví. Nejlepší variantou, která je všem lidem přístupná je klasické zdravé stravování. Proč si místo sladkého nápoje nekoupit čistou vodu? Místo sladké cukrovinky si zakoupit nějaké to sušené ovoce, které nám dodá patřičné vitamíny a minerály na celý den? Ano je to jednoduché, jen my lidé si to děláme stále složitější. Pravidelně cvičíte? Tak si u nás kupte proteinové nápoje pro vaše svaly.