Stěhování s přívěsným vozíkem a tažným zařízením u Fordu Mondeo

Máte k dispozici tažné zařízení nebo o jeho realizaci uvažujete a je před vámi stěhování? Pak vězte, že nejste sami, kdo podniká podobné kroky a nakládá věci na přívěsný vozík. Stěhování je totiž jeden z nejčastějších důvodů využití tohoto autopříslušenství. Jaké to má výhody a proč mu dát přednost před profesionální firmou?

přívěsný vozík

Jste pány času a prostoru – stěhovací firma po vás požaduje přesné datum, případně hodinu a tento termín bývá závazný. Když se vám to zrovna nehodí a potřebujete jej operativně změnit několik dnů před stěhováním a firma už má nasmlouvané i jiné zakázky, může být obtížné termín přehodit a jiné firmy také nemusí mít zrovna „volné okno“. S vlastním či pronajatým přívěsem jste ovšem pány svého času a tím pádem i prostoru, protože si akci zorganizujete čistě podle svého. Potřebujete sice spolehlivého pomocníka, ale ten se v rámci rodiny či blízkých přátel obvykle najde.

Ford Mondeo

Přívěs nemusíte vlastnit – jak už bylo řečeno, přívěs stačí pronajmout a pronájmy jsou velmi levné, takže ušetříte spoustu financí. A za tu úsporu se pak vyplatí někam si sednout třeba do čajovny, kavárny, restaurace na skvělé večerní menu a za zbytek ušetřených peněz si pořídíte třeba novou chladničku do bytu.

Vyklizení sklepa nebo půdy – stávají se případy, kdy se potřebujete zbavit nepotřebných věcí, a pokud jsou větších rozměrů a nevejdou se do kontejneru s komunálním odpadem, nabízí se sběrný dvůr či jiné sběrné stanoviště anebo kontejner pro velkoobjemový odpad. Tehdy se tažné zařízení za Ford Mondeo hodí, do přívěsu snadno vyskládáte starou sedací soupravu, rozbitou pračku, koberec či nábytek. A úspora financí? Ta bývá u těchto akcí značná, za vyklizení dvoupokojového bytu se účtuje kolem dvou až pěti tisíc korun, dle náročnosti situace (schody do vyšších pater, množství věcí v bytě atp.).