Česnek jako přírodní antibiotikum

I když jsme teď moderní a nezávislé ženy, které se ženou za kariérou a penězi stejně tak jako muži, pořád v nás dřímá dávná historie. A víte, co je nám ženám tak moc blízké? Bylinky léčitelství a vše spojené s péčí o rodinu, o naše zdraví. Zároveň jsme také rozené kuchařky, umíme pracovat s bylinkami, dochucovat jídlo. Je nám to přirozené, i když si to například nepřipouštíme.
Česnek, přírodní antibiotikum, léčitelství.
Ve Středověku a dále byly ženy léčitelky, byly to tzv. babky kořenářky, které bylinkami dokázaly léčit nemoci. Nyní, v době lékařů, sester, nemocnic, antibiotik a dalších léků, by se tento um mohl zdát zbytečný, ale není tomu tak. Mnoho žen stále věří, že bylinky, rostliny, ovoce a zelenina mohou léčit.
My si to také myslíme. Lékaři zpohodlněli, předepisují antibiotické léky na všechno a pořád. Velmi často vůbec nepřemýšlí nad tím, jak často daná antibiotika pacientovi předepisují, protože i to by se mělo hlídat. Ano, lékaři jsou vzdělaní specialisté, ale často zpohodlněli a s léky nešetří.
Léky vyléčí obvykle Vaši nemoc, někdy se ale stane, že na poprvé léky nezaberou a lékař je povinen Vám předepsat další a další antibiotika, než konečně látky zafungují a parazita zahubí. Léky působí cíleně na určitý problém, ale stačí si přečíst příbalový leták a hned Vám dojde, že ona to není žádná legrace.
Přemýšleli jste někdy na vedlejšími účinky? Ano, s největší pravděpodobností Vás nepostihne žádný z vedlejších účinků, ale pořád vidíme, jaké látky jsou v lécích obsažená a musí nám okamžitě dojít, že do těla dostáváme něco, co do něj nepatří.
Česnek, bylinky, léčitelství.
Antibiotika i pravidelně jednou do roka nejsou zdravá a pro tělo je to doopravdy velká zátěž. Mluvte s Vašimi lékaři a snažte se atb vyhnout.
A my tu pro Vás máme jeden tip, který by Vám mohl pomoci. Vyzkoušejte česnek jako přírodní antibiotikum. Je schopný Vám ulevit u chřipky, může Vám vyléčit angínu, aj. Stačí jednoduché dávkování. Vezmete 2 stroužky česneku, rozdrtíte je, necháte je 10 minut zoxidovat a poté je spolknete. Toto bude opakovat každých 6 hodin. Po třech dnech se tělo začne dávat dohromady a nemoc začne ustupovat. Musíte ale dávkovat pravidelně každých 6 hodin.
Pokud by Vám dělalo problémy polykání česneku, můžete ho zapít mlékem.