Covid odešel?

Pokud se na nás denně valí tolik informací, že sami nevíme, které z nich jsou a nejsou pravda, či mají jen pravdivé jádro, je ne čase si říct, že celosvětová pandemie Covid-19 je tady stále s námi a nikdo z nás se ji nemůže zaručeně vyhnou, tedy pokud nejste permanentně doma a s nikým se nesetkáváte. Pandemie nám toho mnoho dala a mnoho také vzala, ovšem toho, co nám dala nebo alespoň mohla dát je většinou víc. Většina lidí ke své práci z domova potřebovala počítače, či jiná elektronická zařízení, a tak se s nimi všichni museli naučit, a to i ti, kteří se tomu do jisté doby úspěšně vyhýbali. Ano, sice jsme velmi často neměli dostatek sociálních kontaktů, ale i přesto jsme pandemii všichni zvládli. Kdo měl ale během pandemie a nouzového stavu hlavní slovo?

U našich testů není potřeba žádného složitého vyhodnocování.

Ano, byla to vláda. Sice úplně jiná než ta, co máme teď, ale nynější se tváří, že covid skoro neexistuje a snaží se ho přijmout jako běžnou nemoc, protože už se údajně tolik nešíří. Dá se to ale s jistotou říct, že se covid dále nešíří anebo šíři pomaleji? Ne, s jistotou ne a to kvůli tomu, že testování nyní probíhá na základě dobrovolnosti.

Po otestování máte jistotu negativity.

Chcete mít ale jistotou, že Vy covid nemáte anebo že ho nemá někdo z Vašich blízkých? Máme pro Vás perfektní nabídku, jedná se o bleskové antigenní testy ze slin, u kterých známe výsledek během několika minut. Výsledek Vašeho testu sice není vládou uznáván, ale Vy máte jistotu, a to i v případě, že jste majitel firmy, či ředitel školy. Nabídněte svým studentům, pedagogům i jiným pracovníkům a zaměstnancům možnost se v rámci Vaší firmy nebo školy otestovat. Pokud jste ale ten, který možnost testování ve firmě nemá stejně byste se chtěl otestovat, tak i Vám doporučujeme naše AG testy, především kvůli rychlosti dodání, ale i kvůli vysoké přesnosti, více než 93%. A po otestování si už opravdu můžete být jistí tím, že covid nemáte.