Mikina s vlastním potiskem – dárek pro každou příležitost


Bavlněné mikiny patří k nejoblíbenějším druhům textilních výrobků. Jsou většinou volné a ležérní, což znamená, že jsou nesmírně pohodlné. Mezi mikinou a povrchem těla se nachází vzduchový polštář, který zároveň tepelně izoluje, čímž ještě navyšuje pocit osobního komfortu. Nosí je rádi děti i dospělí, máme je na sobě ve chvílích odpočinku, a mnohdy i v zaměstnání. Slouží doma, i na cestách, při pobytu v přírodě, při rekreaci a při sportu.

mikiny na ramínkách

Mikinu vám doporučí každý, kdo se zabývá zdravým životním stylem – rychle ji obléknete, nevyžaduje složité a zdlouhavé zapínání na knoflíky nebo zip, chrání tělo souvislou vrstvou bavlny, která je čistě přírodním materiálem, vhodným i pro alergiky. Všechna tato pozitiva jsou také důvodem, proč se právě mikiny staly oblíbeným tématem pro potisk.

Pořídit si na mikinu vlastní potisk moje-triko.cz není nic složitého. Vyžaduje to pouze volbu vámi zvoleného tématu, a to buď na základě vlastní vnitřní invence, anebo inspirovanou již hotovými výtvory. Co se jako potisk na mikinu hodí?

dívka v mikině

Jednoduché logo, nápis, jméno, či datum – touto mikinou můžete obdarovat přátele, rodinu, spolužáky, kolegy z práce, např. při příležitosti konání nějaké akce (kulturní, společenské, sportovní), při výletech do přírody, dovolenkových pobytech, sportovních soustředěních atd. Může být např. v podobě pouhého loga „Sázava 2021“, doplněného o symbol pádla, raftu, nebo o nějakou karikaturu obličeje. Pro tento způsob potisku s jednou, nebo několika základními barvami, vystačíte např. se sítotiskem.

Fotografie – pro potisk fotek potřebujete jinou technologii, obvykle digitální tisk. Na mikinu lze obtisknout takřka cokoli, pokud tedy uvažujete o tomto způsobu, volte uvážlivě fotku, aby byla dostatečně kvalitní, s vysokým rozlišením, nebyla rozmazaná, měla dobrou kompozici, byla zároveň výstižná, a také aby dotyčnou osobu dokázala oslovit. Zapomeňte na nějaké vulgárnosti a raději se soustřeďte na to, obdarovaného člověka baví, jaké má zájmy, koníčky a životní styl.