Sexy kuchařka či uklízečka

To, že jsou tepláky snad nejpohodlnějším kouskem, který oblékáme, je bez diskuze. Jen stěží najdete člověka, který by tento kousek neměl alespoň v jednom vyhotovení ve svém šatníku a alespoň občas ho neoblékl. Tepláky prostě jsou a budou.

Byly ale doby, kdy domácí oblečení bylo elegantní a působilo vznešeně. Ale takovéto domácí módě už zřejmě definitivně odzvonilo a ve volných chvílích raději saháme po tom, co je sice méně vzhledově atraktivní, ale za to daleko pohodlnější a praktičtější.
černé legíny 

Je jasné, že na ženu v župánku a v pantoflíčkách na kramflíčku je daleko hezčí pohled, než na tu v teplákách. Ale dovedete si představit, že takto vaří, pere, uklízí a žehlí? Na druhou stranu, pod pojmem „tepláky“ bychom si neměli představovat jen kus nekvalitního a nevkusného hadru s vytahanou gumou v pase. Naštěstí už dnes existují dobře vypadající domácí soupravy, a to jak pro dámy, pány i děti. Zaručují pohodlnost, snadnou údržbu, jsou z materiálu, který se nemusí žehlit a přitom vypadají vkusně.

Názor, že žena v teplákách není pro svého partnera dostatečně zajímavá, se můžete dočíst v různých dámských časopisech nebo v článcích na internetu, ale je tomu opravdu tak? Pokud jste s partnerem už nějaký ten pátek, určitě ho neomrzíte nebo vás neopustí jen kvůli tomu, že jste na sebe navlékla zrovna tepláky. V kvalitním vztahu se přeci jedná o daleko zásadnější hodnoty. Možnost překvapit pak máte třeba večer, kdy je vhodnější čas na to, obléknout si nějakou módní sexy košilku a župánek.


Před desítkami let se domácí móda, tak jak ji známe nyní, nenosila. Bylo jen oblečení lepší a horší, lepší naven, mezi lidi a horší šatstvo na doma.  domácí práce


A tak máme štěstí, že žijeme v době, kdy móda není určená jen pro denní nošení nebo večerní příležitosti, ale kdy se módní návrháři zaměřují i na chvíle určené odpočinek a vymýšlí tak kousky nejen praktické, z pohodlného materiálu, ale zároveň jsou i módní.